X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
 

2006 yılında kurulan İNVİGONET, hizmete başladığı günden bu yana uluslararası iş deneyimini, sektörün en iyileri ile yaptığı iş ortaklıkları ve büyük ölçekli altyapı yatırımları ile birleştirerek “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesini benimsemiştir. Geçen 14 yıllık süreçte Dünya’da ve Türkiye’de, en büyük domain ve hosting firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2010 yılından beri Türkiye'nin en büyük 500 bilişim şirketleri arasında yer almakta ve kurulduğu günden bu zamana binlerce domain kaydı ve 50 üzerinde barındırma hizmetine ev sahipliği yapmaktadır.

   Firmamız 2006 yılında iki kişi olarak yola çıkmış büyüyerek gelişen, uzmanlaşan kadrolarıyla yolumuza devam etmekte ve Kıbrıs, Romanya, Türkiye’de yüzü aşkın firmaya web tasarım, grafik tasarım, alan adı, tescil ve Web Hosting hizmetleri, müşterilerimize 7/24 kesintisiz destekle faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak öncelikli amacımız, müşterilerimize en güncel en yeni teknolojiyi kullanarak gerekli altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz, kesintisiz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

     Ayrıca kuruluş felsefemiz olan ‘’En yeni iletişim ve yeni nesil internet teknolojilerini kullanarak müşterilerine uluslararası alanda çözümler sunmak’’ ilkesini benimseyerek firmamızda sürekli inovasyon, yenilenme, dinamik ve uzmanlaşan kadro yapımızla büyümeye devam etmekteyiz.

 

          Saygılarımızla.....                                                                                           

       İsmail KARAKAYA   

İNVİGONET İNTERNET HİZMETLERİ


WhatsApp
Hemen Ara
Top